Filter by price
Filter by brands
- Bilora 1
CanonCanon 1
DigitekDigitek 4
ElinchromElinchrom 3
FalcamFalcam 4
GodoxGodox 168- HAKO 3
- Harison 1
HiffinHiffin 11- Infinite 1
JJCJJC 7
KamronKamron 1
KodakKodak 22
MagModMagMod 38
NeewerNeewer 1
NewellNewell 6
PanasonicPanasonic 4
PINBALLPINBALL 1
ProfotoProfoto 37
SimpexSimpex 1
SmallRigSmallRig 9
TelesinTelesin 4
TiltaTilta 3
UlanziUlanzi 22
VijimVijim 1
WestcottWestcott 23- Yongnou 1
ZhiyunZhiyun 4
Color
Material
Lighting
SmallRig RM120 Compact RGB LED Light with Long Battery Life (SmallRig 3808)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹5,750.00
SmallRig RM75 Mini On-Camera LED Video Light
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹7,500.00
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 7 cm |
| Battery | 4000mAh |
| Color Temperature | 2500 to 8500K |
| Photometrics | 11 fc / 120 Lux at 3.3′ / 1 m* 121 fc / 1300 Lux at 1′ / 0.3 m 46 fc / 500 Lux at 1.6′ / 0.5 m *Standardized Measurement Supplied by the Manufacturer |
| Light Brightness Range | 0%-100% |
| Operating Battery Life (At full power) | Unknown |
| Operating Temperature | 10-50°C |
Zhiyun-Tech FIVERAY FR100C RBV LED Tube Light Combo with Power Supply (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹23,000.00
PINBALL G8 Mario 4 Light Stand Bag
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,500.00
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 15 cm |
| Dimension (WxDxH) (In Inches) | External: 9x8x46, Internal: 8.5×7.5×45 |
| Material | Inner : 210D Polyester PU coated, Outer : High Density 900D Poly PU Coated-Water Repellent Fabric |
| Colour | Black |
| Warranty | 5 Years Limited Warranty by Manufacturer |
| Manufacturer | Pinball Clothing House Pvt. Ltd. |
| Country of origin | India |
HAKO Compact LED 120 Beam Light With Extra Creative Gels
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹5,350.00
Godox 90F Foldable Floor Light Stand with Removable Base
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,650.00
Kodak R7 20″ Ring Light With Remote, Mirror & Handle
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 8 cm |
| Input Power | 15 VDC |
| Colour Temperature | 3200K-5500K |
| Size | 20 inches |
| Flash Index | RA>91 |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
MagMod MagBox Speedring Adapter for Bowens V2
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹4,300.00
| Weight | 0.411 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 8 cm |
| Brand | MagMod |
Kodak H820 TTL Speed Flash
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹5,500.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 11 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |








