Filter by price
Filter by brands
- Bilora 1
CanonCanon 1
DigitekDigitek 4
ElinchromElinchrom 3
FalcamFalcam 4
GodoxGodox 168- HAKO 3
- Harison 1
HiffinHiffin 11- Infinite 1
JJCJJC 7
KamronKamron 1
KodakKodak 22
MagModMagMod 38
NeewerNeewer 1
NewellNewell 6
PanasonicPanasonic 4
PINBALLPINBALL 1
ProfotoProfoto 37
SimpexSimpex 1
SmallRigSmallRig 9
TelesinTelesin 4
TiltaTilta 3
UlanziUlanzi 22
VijimVijim 1
WestcottWestcott 23- Yongnou 1
ZhiyunZhiyun 4
Color
Material
Lighting
Kodak R2 Ring Light
Rated 5.00 out of 5
(5)
Out of stock
₹6,495.00
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 7 cm |
| Input Power | 15 VDC |
| Colour Temperature | 3200K-5500K |
| Size | 18 inches |
| Flash Index | RA>91 |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Yongnuo YN-14EX TTL LED Macro Ring Flash Light for Canon
Rated 5.00 out of 5
(1)
Out of stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 15 cm |
| Warranty | No warranty |
| Colour | Black |
| Compatibility | Canon |
| Brand | Yongnuo |
Bilora Voking TTL LED Macro Ring Light VK-110 for Nikon
Rated 5.00 out of 5
(2)
Out of stock
₹10,000.00
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Colour | Black |
| Compatibility | Nikon |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Bilora |








