Flash
Westcott FJ80 Universal Touchscreen 80Ws Speedlight with Sony Adapter
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹30,000.00
Westcott FJ80 Universal Touchscreen 80Ws Speedlight
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹29,000.00
Godox Ving V860III (N) TTL Li-Ion Flash for Nikon
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹16,900.00
Godox TT350O Mini Thinklite TTL Flash for Olympus & Panasonic
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹6,950.00
Godox V1-O Round Head Flash For Olympus and Panasonic
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹18,500.00
Kodak S625 Speed Flash with Wireless Trigger
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹3,250.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 11 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak S632 Speed Flash with Wireless Trigger
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹4,500.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 11 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak S621 Speed Flash
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹3,500.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 11 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Profoto A1X Off-Camera Flash Kit for Sony
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹102,300.00
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 10 cm |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Profoto A1X Off-Camera Flash Kit for Nikon
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹102,300.00
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 10 cm |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Profoto A1X Off-Camera Flash Kit for Canon
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹102,300.00
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 10 cm |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Profoto A1X AirTTL-S Studio Light for Sony
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹91,300.00
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 10 cm |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Profoto A1X AirTTL-N Studio Light for Nikon
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹91,300.00
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 10 cm |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |


