Flash
Profoto A1X AirTTL-C Studio Light for Canon
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹91,300.00
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 10 cm |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Profoto A1 Duo Kit for Nikon
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹118,400.00
| Weight | 3.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 10 cm |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Profoto A1 AirTTL-C Studio Light Duo Kit for Canon
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹118,400.00
| Weight | 3.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 10 cm |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Profoto A1 AirTTL-N Studio Light for Nikon
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹66,200.00
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Profoto A1 AirTTL-C Studio Light for Canon
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹66,200.00
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Godox TT350S Mini Thinklite TTL Flash for Sony Cameras
Rated 5.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹6,950.00
Godox TT350N Mini Thinklite TTL Flash for Nikon Cameras
Rated 5.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹6,950.00
Godox TT350C Mini Thinklite TTL Flash for Canon Cameras
Rated 5.00 out of 5
(3)
Available on backorder
₹6,950.00
Ulanzi SL02 Spark Lite Camera Flash Light
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
| Dimensions | 7.2 × 6 × 5 cm |
|---|---|
| Importer | Master Digital |
| Brand | Ulanzi |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Colour | Black |
| Manufacturer | Shenzen Ulanzi Technology Co. Ltd. |
Ulanzi F12 Mini Camera Flash Speedlite L044GBB1
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
| Dimensions | 7.2 × 6 × 5 cm |
|---|---|
| Specifications | Material: ABS GN: 12 (ISO 100 in meters) CCT: 5600K High Speed Sync (HSS): 1/250 s Recycle Time: 1-7 s Dimming: 1-100% Charging Port: Type-C Charging Time: about 2.5h Working Voltage: 3.7V Battery Capacity: 1200mAh Net Weight: 108g±5g Dimensions: 72*60*50mm±5mm |
| Importer | Master Digital |
| Brand | Ulanzi |
| Country of origin | China |
Kodak H820 TTL Speed Flash
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹5,500.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 11 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Digitek Flash SpeedLight DFL-055 With Radio Trigger
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,450.00
| Weight | 350 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Colour | Black |
| Warranty | 3 Months Manufacturer |
| Brand | Digitek |
Canon Speedlite 470EX-AI Auto Bounce Flash
Rated 5.00 out of 5
(3)
Out of stock
₹21,000.00
| Weight | 0.386 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 11 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Canon |

