Filter by price
Filter by brands
- Bilora 1
CanonCanon 1
DigitekDigitek 4
ElinchromElinchrom 3
FalcamFalcam 4
GodoxGodox 168- HAKO 3
- Harison 1
HiffinHiffin 11- Infinite 1
JJCJJC 7
KamronKamron 1
KodakKodak 22
MagModMagMod 38
NeewerNeewer 1
NewellNewell 6
PanasonicPanasonic 4
PINBALLPINBALL 1
ProfotoProfoto 37
SimpexSimpex 1
SmallRigSmallRig 9
TelesinTelesin 4
TiltaTilta 3
UlanziUlanzi 22
VijimVijim 1
WestcottWestcott 23- Yongnou 1
ZhiyunZhiyun 4
Color
Material
Lighting
Kodak V1300M LED Video Light Panel With Barn Door and Remote
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹19,000.00
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 6 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak H1000 Halogen Video Lamp
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹190.00
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Kodak |
Simpex 18″ Ring Light
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹4,000.00
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 7 cm |
| Input Power | 100-240V 50/60Hz |
| Colour Temperature | 10%-100% |
| Size | 18 inches |
| Flash Index | RA-85 |
| Brand | Simpex |
Maxmo 18″ Pro Ring Light with Remote
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹4,500.00
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 7 cm |
| Input Power | 110V/220V 50HZ/60HZ |
| Colour Temperature | 20% 2600L & 80% 5600K |
| Size | 18 inches |
| Flash Index | RA-97 |
| Brand | Maxmo |
Digitek Flash SpeedLight DFL-055 With Radio Trigger
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,450.00
| Weight | 350 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Colour | Black |
| Warranty | 3 Months Manufacturer |
| Brand | Digitek |
Profoto Li-Ion Battery for B10 OCF Flash Head
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹20,100.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 7 cm |
| Brand | Profoto |
Profoto B10 OCF Flash Duo Kit
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹261,800.00
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 17 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Profoto B10 OCF Flash Head (Single)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹135,500.00
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 17 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Profoto Pro-10 2400 AirTTL Power Pack
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,227,000.00
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 30 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
MagMod MagBox Speedring Adapter for Paul C. Buff
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹3,585.00
| Weight | 0.411 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 8 cm |
| Brand | MagMod |
MagMod MagBox Speedring Adapter for Profoto
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹4,600.00
| Weight | 0.411 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 8 cm |
| Brand | MagMod |
MagMod MagBox Speedring Adapter for Elinchrom
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹3,585.00
| Weight | 0.411 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 8 cm |
| Brand | MagMod |
MagMod MagBox Speedring Adapter for Bowens
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹3,585.00
| Weight | 0.411 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 8 cm |
| Brand | MagMod |
MagMod MagBox Small Case
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹9,495.00
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 30 × 30 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | MagMod |
Godox Modeling Lamp for SK400II Flash Head (150W)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,790.00
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Brand | Godox |
Godox P120HE Parabolic Softbox Elinchrom Mounting 120CM
Rated 5.00 out of 5
(1)
Out of stock
₹7,450.00








