Filter by price
Filter by brands
- Bilora 1
CanonCanon 1
DigitekDigitek 4
ElinchromElinchrom 3
FalcamFalcam 4
GodoxGodox 168- HAKO 3
- Harison 1
HiffinHiffin 11- Infinite 1
JJCJJC 7
KamronKamron 1
KodakKodak 22
MagModMagMod 38
NeewerNeewer 1
NewellNewell 6
PanasonicPanasonic 4
PINBALLPINBALL 1
ProfotoProfoto 37
SimpexSimpex 1
SmallRigSmallRig 9
TelesinTelesin 4
TiltaTilta 3
UlanziUlanzi 22
VijimVijim 1
WestcottWestcott 23- Yongnou 1
ZhiyunZhiyun 4
Color
Material
Lighting
Ulanzi AL60 Inflatable Bi-Color LED Air Tube Light (1.6′)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹13,499.00
Ulanzi Compact Magnetic RGB LED Tube Light i Light (3.9″)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,599.00
Ulanzi F12 Mini Camera Flash Speedlite L044GBB1
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
| Dimensions | 7.2 × 6 × 5 cm |
|---|---|
| Specifications | Material: ABS GN: 12 (ISO 100 in meters) CCT: 5600K High Speed Sync (HSS): 1/250 s Recycle Time: 1-7 s Dimming: 1-100% Charging Port: Type-C Charging Time: about 2.5h Working Voltage: 3.7V Battery Capacity: 1200mAh Net Weight: 108g±5g Dimensions: 72*60*50mm±5mm |
| Importer | Master Digital |
| Brand | Ulanzi |
| Country of origin | China |
Smallrig simorr Vibe P96L RGB Video LED Light with Tripod Kit
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹3,950.00
SmallRig P96 LED Video Light (Gray)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,250.00
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 7 cm |
| Battery | Unspecified |
| Color Temperature | 2700 to 6500K |
| Photometrics | 13 fc / 150 Lux at 3.3′ / 1 m* 102 fc / 1100 Lux at 1′ / 0.3 m 37 fc / 400 Lux at 1.6′ / 0.5 m *Standardized Measurement Supplied by the Manufacturer |
| Light Brightness Range | 0%-100% |
| Operating Battery Life (At full power) | Unknown |
| Operating Temperature | 10-50°C |
SmallRig RM120 Compact RGB LED Light with Long Battery Life (SmallRig 3808)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹5,750.00








