Home > Lighting > Lighting Accessory > Page 8
Showing 141–160 of 235 resultsSorted by latest
Lighting Accessory
Godox X2T-S 2.4 GHz TTL Wireless Flash Trigger for Sony
Rated 4.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹3,900.00
Godox X2T-N 2.4 GHz TTL Wireless Flash Trigger for Nikon
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹3,900.00
GODOX OCTA SOFTBOX SB-UBW 95cm For Speedlite
Rated 4.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹1,675.00
Godox Circular Collapsible 5-In-1 Reflector 110cm
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹1,250.00
Godox Circular Collapsible 5-In-1 Reflector 60cm
Rated 5.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹700.00
Godox S-Type Bowens Mount Flash Bracket with Softbox Kit (40cm X 40cm)
Rated 5.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹2,350.00
Godox S-Type Bowens Mount Flash Bracket with Softbox Kit (60cm X 60cm)
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
₹2,500.00
Elinchrom Rotalux Stripbox (50 x 130cm)
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹5,300.00
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 130 × 24 cm |
| Colour | Black, Silver |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Elinchrom |
Godox X2T-C 2.4 GHz TTL Wireless Flash Trigger for Canon
Rated 5.00 out of 5
(2)
Available on backorder
₹3,900.00
Godox P90L Parabolic Softbox with Bowens Mounting 90cm / 35.4″
Rated 4.50 out of 5
(2)
Available on backorder
₹6,600.00
Godox Witstro H200R Round Flash Head for AD200 TTL Pocket Flash
Rated 5.00 out of 5
(2)
Available on backorder
₹6,750.00
MagMod Professional Kit
Rated 4.33 out of 5
(3)
In stock
₹12,500.00
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand | MagMod |
JJC Multi-Function Timer Remote Controller Replaces Fujifilm RR-100
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
| Weight | .25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 2 cm |
| Brand | JJC |
| Colour | Black |
| Material | Heavy-duty Polyester |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Importer | Big Trends India |
| Manufacturer | JJC Photography Equipment CO. |





