Home > Lighting > Lighting Accessory > Page 5
Showing 81–100 of 235 resultsSorted by latest
Lighting Accessory
Godox XProN TTL Wireless Flash Trigger for Nikon
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹5,600.00
Godox X2T-O 2.4 GHz TTL Wireless Flash Trigger for Olympus and Panasonic
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹3,900.00
Godox X2T-F 2.4 GHz TTL Wireless Flash Trigger for Fujifilm
Rated 5.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹3,900.00
Kodak S3 Trigger
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹3,500.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 7 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Harison Lite-On M2 Cold Shoe Bracket for flash lights
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹390.00
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Mount Type | Cold Shoe |
| Colour | Black |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Harison |
Infinite Envie AA Rechargeable NiMH Batteries (1.2V, 2100mAh, 4-Pack)
Rated 3.00 out of 5
(1)
In stock
₹570.00
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 3 cm |
| Brand | Digitek |
DigiTek Flashbot Starter Kit DFB-002
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand | Digitek |
Profoto Connect Wireless Transmitter for Sony
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹29,000.00
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 25 × 10 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Profoto Connect Wireless Transmitter for Nikon
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹29,000.00
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 25 × 10 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Profoto Connect Wireless Transmitter for FUJIFILM
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹29,000.00
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 25 × 10 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Profoto Connect Wireless Transmitter for Canon
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹29,000.00
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 25 × 10 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Profoto Air Sync Kit with Two Transceivers
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹39,200.00
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 8 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Profoto Air USB for Profoto Studio Air
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹47,600.00
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 15 × 8 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Profoto Air Sync Transceiver for Packs and Heads with Built-in Air
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹21,100.00
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 15 × 8 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Profoto Air Remote Transceiver
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹26,900.00
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 15 × 8 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |





