Home > Lighting > Lighting Accessory > Batteries
Showing 1–20 of 21 resultsSorted by latest
Filter by price
Filter by brands
Color
Batteries
Tilta Lp-E6 To 3.5/1.35Mm Dc Male Dummy Battery
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Tilta Canon Lp-E6 Dummy Battery To Usb-C Pd Power Cable
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Tilta Panasonic DMW-BLF19 Dummy Battery To Usb-C Pd Power Cable
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Westcott Lithium-Ion Polymer Battery for FJ400 AC/DC Strobe
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹15,500.00
Infinite Envie AA Rechargeable NiMH Batteries (1.2V, 2100mAh, 4-Pack)
Rated 3.00 out of 5
(1)
In stock
₹570.00
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 3 cm |
| Brand | Digitek |
Profoto Li-Ion Battery for A1 Flash
Rated 5.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹10,900.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 7 cm |
| Brand | Profoto |
Godox Lithium-Ion Battery Pack for AD200 Pocket Flash (14.4V, 2900mAh)
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
₹4,350.00
Godox Battery for AD600-Series Flash Heads
Rated 4.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹13,500.00
Godox WB26 Rechargeable Lithium-Ion Battery Pack for AD600Pro Flash (28.8V, 2600mAh)
Rated 5.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹15,150.00
Godox VB-18 Li-Ion Battery Pack (11.1V, 2000mAh)
Rated 5.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹2,550.00
Profoto Li-Ion Battery for B10 OCF Flash Head
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹20,100.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 7 cm |
| Brand | Profoto |
Profoto Pro-10 2400 AirTTL Power Pack
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,227,000.00
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 30 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Eneloop 8 Cell Smart Charger BQ-CC63N
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,590.00
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 11.9 × 2.8 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Panasonic |
Panasonic Eneloop Advanced Quick Charger BQ-CC55
Rated 5.00 out of 5
(2)
Out of stock
₹1,400.00
| Weight | 0.118 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.1 × 6.8 × 2.9 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Panasonic |
Panasonic eneloop pro AA Rechargeable NiMH Batteries (1.2V, 2550mAh, 4-Pack)
Rated 4.00 out of 5
(1)
Out of stock
₹1,100.00
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 3 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Colour | Black |
| Brand | Panasonic |
