Home > Lighting > Lighting Accessory > Page 11
Showing 201–220 of 235 resultsSorted by latest
Lighting Accessory
MagMod MagSphere
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹3,800.00
| Weight | 0.318 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 21 × 20 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | MagMod |
MagMod MagBounce
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹3,400.00
| Weight | 0.318 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 21 × 20 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | MagMod |
MagMod MagSnoot
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹3,550.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 4 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | MagMod |
MagMod MagGel Holder
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,300.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 4 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | MagMod |
MagMod Creative Gel Set
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,600.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 4 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | MagMod |
MagMod Standard Gel Set
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,450.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 4 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | MagMod |
MagMod Advanced Gels
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,600.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 4 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | MagMod |
Magmod MagBeam Wide Lens
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,800.00
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | MagMod |
MagMod MagBeam Tele Lens
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,800.00
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | MagMod |
MagMod Wedding and Event Flash Accessory Starter Kit
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹31,700.00
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | MagMod |
MagMod Mega Kit
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹45,200.00
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | MagMod |
MagMod Control Kit
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹25,200.00
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | MagMod |
MagMod MagGel Wallet (Version 2)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,700.00
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 4 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | MagMod |
MagMod Transmitter Band (3-Pack)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,700.00
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 13 × 1.3 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | MagMod |
MagMod MagMask Pattern 1 Set
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹3,300.00
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 3 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | MagMod |
MagMod MagMask Pattern 2 Set
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,800.00
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 3 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | MagMod |
MagMod MagMask Standard Set
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,800.00
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 3 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | MagMod |
MagMod MagBox 24 Starter Kit
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹22,300.00
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 8 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Colour | Black, Silver |
| Brand | MagMod |
MagMod MagBox 24 Octa Pro Kit
Rated 4.00 out of 5
(1)
Out of stock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 8 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Colour | Black, Silver |
| Brand | MagMod |
MagMod MagRing
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹6,200.00
| Weight | 0.411 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 8 cm |
| Brand | MagMod |





