Home > Lighting > Lighting Accessory > Page 7
Showing 121–140 of 235 resultsSorted by latest
Lighting Accessory
Godox AC-26 AC Adapter for AD600Pro Witstro Outdoor Flash
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
₹10,990.00
Godox Lithium-Ion Battery Pack for AD200 Pocket Flash (14.4V, 2900mAh)
Rated 5.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹5,150.00
Godox Battery for AD600-Series Flash Heads
Rated 4.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹13,500.00
Godox WB26 Rechargeable Lithium-Ion Battery Pack for AD600Pro Flash (28.8V, 2600mAh)
Rated 5.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹15,150.00
Godox VB-18 Li-Ion Battery Pack (11.1V, 2000mAh)
Rated 5.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹2,550.00
Godox X1N TTL Wireless Flash Trigger Set for Nikon
Rated 5.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹5,500.00
MagMod MagGrid
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹2,800.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 4 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | MagMod |
MagMod Artistic Gel Set
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹2,600.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 4 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | MagMod |
MagMod Starter Flash Kit
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹7,500.00
| Weight | 0.227 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | MagMod |
KODAK MD1 Speed Flash Modifier Kit
Rated 2.00 out of 5
(1)
In stock
₹1,900.00
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 7 cm |
| Brand | Kodak |
Godox X2T-S 2.4 GHz TTL Wireless Flash Trigger for Sony
Rated 4.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹3,900.00
Godox X2T-N 2.4 GHz TTL Wireless Flash Trigger for Nikon
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹3,900.00





