Filter by price
Filter by brands
- Bilora 1
CanonCanon 1
DigitekDigitek 4
ElinchromElinchrom 3
FalcamFalcam 4
GodoxGodox 168- HAKO 3
- Harison 1
HiffinHiffin 11- Infinite 1
JJCJJC 7
KamronKamron 1
KodakKodak 22
MagModMagMod 38
NeewerNeewer 1
NewellNewell 6
PanasonicPanasonic 4
PINBALLPINBALL 1
ProfotoProfoto 37
SimpexSimpex 1
SmallRigSmallRig 9
TelesinTelesin 4
TiltaTilta 3
UlanziUlanzi 22
VijimVijim 1
WestcottWestcott 23- Yongnou 1
ZhiyunZhiyun 4
Color
Material
Lighting
Godox V1-O Round Head Flash For Olympus and Panasonic
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹18,500.00
Kodak S3 Trigger
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹3,500.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 7 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak S625 Speed Flash with Wireless Trigger
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹3,250.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 11 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak S632 Speed Flash with Wireless Trigger
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹4,500.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 11 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak S621 Speed Flash
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹3,500.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 11 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak V578 LED Video Light With Barn Door
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹3,000.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak V576 LED Video Light
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹2,990.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak V418 Camera Mount LED Video Light With Barn Door
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹2,500.00
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak V416 Camera Mount LED Video Light
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹2,200.00
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak V351 Camera Mount LED Video Light With Barn Door
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹2,250.00
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak V348 Camera Mount LED Video Light
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹2,000.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak V2304M LED Video Light Panel With Barn Door and Remote
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹28,000.00
| Weight | 3.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 6 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak V1728M LED Video Light Panel With Barn Door and Remote
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹23,500.00
| Weight | 2.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 6 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak V1152M LED Video Light With Barn Door and Remote
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹16,000.00
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 6 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak V576M LED Video Light With Barn Door and Remote
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹9,000.00
| Weight | 1.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 30 × 6 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Harison Lite-On M2 Cold Shoe Bracket for flash lights
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹390.00
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Mount Type | Cold Shoe |
| Colour | Black |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Harison |








