Filter by price
Filter by brands
- Bilora 1
CanonCanon 1
DigitekDigitek 4
ElinchromElinchrom 3
FalcamFalcam 4
GodoxGodox 168- HAKO 3
- Harison 1
HiffinHiffin 11- Infinite 1
JJCJJC 7
KamronKamron 1
KodakKodak 22
MagModMagMod 38
NeewerNeewer 1
NewellNewell 6
PanasonicPanasonic 4
PINBALLPINBALL 1
ProfotoProfoto 37
SimpexSimpex 1
SmallRigSmallRig 9
TelesinTelesin 4
TiltaTilta 3
UlanziUlanzi 22
VijimVijim 1
WestcottWestcott 23- Yongnou 1
ZhiyunZhiyun 4
Color
Material
Lighting
Godox AD100Pro Pocket Flash
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
HAKO HL70 19″ LED Ring Light with Remote & Stand
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹4,200.00
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 7 cm |
| Input Power | 15 VDC |
| Colour Temperature | 3200K-5500K |
| Size | 19 inches |
| Flash Index | RA>91 |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | HAKO |
Godox BDR-S550 Beauty Dish 550mm Silver Bounce
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹5,890.00
Godox Oval Collapsible 5-In-1 Reflector 60X90cm RTF-06
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹1,150.00
Godox AD-S3 / AD-S4 Beauty Dish Reflector with Honeycomb Cover for Witstro
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹2,850.00
Godox BDR-W550 Beauty Dish Reflector White 55cm Bowens Mount
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹5,100.00








