The CORSAIR LL120 RGB LED PWM fan boasts 16 independent RGB LEDs across two separate light loops to create vibrant lighting and visual effects.
The CORSAIR LL120 RGB LED PWM fan boasts 16 independent RGB LEDs across two separate light loops to create vibrant lighting and visual effects.
Corsair LL120 RGB 120mm Dual Light Loop RGB LED PWM Fan — 3 Fan Pack with Lighting Node PRO
| Fan Size | 120mm x 25mm |
|---|---|
| Bearing Type | Hydraulic |
| Flow Type | Static Pressure |
| LED Color | RGB |
| Operating Voltage | 7V – 13.2V |
| PWM Control | Yes |
| Weight | 0.49 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
No account yet?
Create an Account
Reviews
There are no reviews yet