The CORSAIR HD120 RGB LED high static pressure PC case fans combine excellent air delivery with individually controlled RGB LEDs for vivid lighting effects.
The CORSAIR HD120 RGB LED high static pressure PC case fans combine excellent air delivery with individually controlled RGB LEDs for vivid lighting effects.
Corsair HD120 RGB LED High Performance 120mm PWM Fan
| Fan Size | 120mm x 25mm |
|---|---|
| Bearing Type | Hydraulic |
| Flow Type | Static Pressure |
| LED Color | RGB |
| Operating Voltage | 10.8V – 13.2V |
| PWM Control | Yes |
| Weight | 0.192 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
No account yet?
Create an Account
Reviews
There are no reviews yet