Home > Pro Series
Showing all 3 resultsSorted by latest
Filter by price
Filter by brands
Pro Series
Hikvision 4MP Smart Hybrid Light Vandal Dome (DS-2CD2143G2-LIS2U)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹6,990.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | Hikvision |
| Image Sensor | 1/2.9″ Progressive Scan CMOS |
| Max. Resolution | 2688 × 1520 (4 MP) |
| Min. Illumination | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON); B/W: 0 Lux with light |
| Shutter Time | 1/3 s to 1/100, 000 s |
| Lens | Fixed 2.8 / 4 mm options |
Hikvision 4MP Smart Hybrid Light Fixed Bullet Network Camera (DS-2CD2043G2-LI2U)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹7,690.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Image Sensor | 1/2.9″ Progressive Scan CMOS |
| Max. Resolution | 2688 × 1520 (4 MP) |
| Min. Illumination | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON); B/W: 0 Lux with light |
| Shutter Time | 1/3 s to 1/100, 000 s |
| Lens | Fixed 2.8 / 4 / 6 mm options |
| DORI | 2.8 mm: D:~50–60m O:~20–25m R:~10–12m I:~5–6m (approx.) |
Hikvision 2MP Smart Hybrid Light Fixed Bullet Network Camera (DS-2CD2023G2-LI2U)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹6,990.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Image Sensor | 1/2.7″ Progressive Scan CMOS |
| Max. Resolution | 1920 × 1080 (2 MP) |
| Min. Illumination | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON); B/W: 0 Lux with light |
| Shutter Time | 1/3 s to 1/100, 000 s |
| Lens | Fixed 2.8 / 4 / 6 mm options (M12) |
| DORI | 2.8 mm: D:~60m O:~25m R:~12m I:~6m (approx.) |