Home > LP E6
Showing all 5 resultsSorted by latest
Filter by price
Filter by brands
LP E6
Simpex (LP-E6) Lithium-ion Rechargeable Battery for DSLR Camera
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹599.00
Kodak Digital Camera Battery E6 for LPE6
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹1,500.00
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Power | 7.4 V, 13.4 Wh. |
| Capacity | 1800 mAh |
| Warranty | 3 Months Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak Digital Camera Battery B28 for D28s
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹1,500.00
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Power | 7.2 V, 37.5 Wh. |
| Capacity | 5200 mAh |
| Warranty | 3 Months Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Jupio Li Battery LP E6
Rated 4.00 out of 5
(2)
Out of stock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | Jupio |

