Home > 4K NVR
Showing all 13 resultsSorted by latest
Filter by price
Filter by brands
4K NVR
CP Plus 8CH 2 SATA NVR – CP-UNR-4K5082-FI
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹23,450.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 8 channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 384 Mbps |
| HDD (SUPPORT) | 2 SATA HDDs up to 20TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
Tiandy TC-R3108 8 Channel PoE NVR with 4K Output and Smart Playback
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹6,000.00
CP Plus 128 CH 8 SATA REDUNDANT POWER NVR – CP-UNR-4K6128R8-EI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹130,575.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 128 Channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 1024/1024/800Mbps incoming/recording/outgoing |
| HDD (SUPPORT) | 8 SATA HDDs up to 16TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 64 CH 8 SATA REDUNDANT POWER NVR – CP-UNR-4K664R8-EI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹104,700.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 64 Channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 1024/1024/800Mbps incoming/recording/outgoing |
| HDD (SUPPORT) | 8 SATA HDDs up to 16TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 32 CH 8 SATA REDUNDANT POWER NVR – CP-UNR-4K632R8-EI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹72,356.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 32 channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 1024/1024/800Mbps incoming/recording/outgoing |
| HDD (SUPPORT) | 8 SATA HDDs up to 16TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 8 CH 2 SATA PoE NVR – CP-UNR-4K4082-P8V4
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹16,725.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 8 channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 160/160/80 Mbps incoming/recording/outgoing |
| HDD (SUPPORT) | 2 SATA HDDs up to 20TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 16 CH 2 SATA PoE NVR – CP-UNR-4K4162-P16V4
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹21,253.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 16 channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 160/160/80 Mbps incoming/recording/outgoing |
| HDD (SUPPORT) | 2 SATA HDDs up to 20TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 128 CH 16 SATA NVR – CP-UNR-4K6128R16-EI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹227,606.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 128 channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 1280/1280/1024 Mbps Incoming/recording/outgoing |
| HDD (SUPPORT) | 16 SATA HDDs up to 20TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 32 CH 8 SATA NVR – CP-UNR-4K532R8-FI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹40,013.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 32 Channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 384 Mbps |
| HDD (SUPPORT) | 8 SATA HDDs up to 20TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 16 CH 8 SATA NVR – CP-UNR-4K516R8-FI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹37,425.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 16 channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 384 Mbps |
| HDD (SUPPORT) | 8 SATA HDDs up to 20TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 32 CH 4 SATA NVR – CP-UNR-4K5324-FI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹33,544.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 32 channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 384 Mbps |
| HDD (SUPPORT) | 4 SATA HDDs up to 16TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 32 CH 2 SATA NVR – CP-UNR-4K5322-FI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹23,194.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 32 channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 384 Mbps |
| HDD (SUPPORT) | 2 SATA HDDs up to 16TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 16 CH 2 SATA NVR – CP-UNR-4K5162-FI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹19,959.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 16 channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 384 Mbps |
| HDD (SUPPORT) | 2 SATA HDDs up to 20TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
