Home > 2MP IP NVR
Showing all 3 resultsSorted by latest
Filter by price
Filter by brands
2MP IP NVR
Honeywell CCTV 8 Channel NVR Performance Lite HA-NVR-2108
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹4,750.00
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 23.3 × 4.2 cm |
| Operating System | Embedded Linux |
| Video Compression | Standard H.265, H.264 |
| Network Access Bandwidth | 64 MBPS |
| Video Output | HDMI × 1 : 2560×1440/1920×1080/1280×1024/10 24×768 VGA × 1 : 1920×1080/1280×1024/1024×768 |
| 2-way Audio | No |
| Record Mode | Manual / Scheduled / Motion Detection |
Honeywell CCTV 32 Channel NVR Performance Lite HA-NVR-2232
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹17,700.00
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 26.8 × 5.2 cm |
| Operating System | Embedded Linux |
| Video Compression | Standard H.265, H.264 |
| Network Access Bandwidth | 112 MBPS |
| Video Output | HDMI × 1 : 3840 × 2160 / 1920 × 1080 / 1280 × 1024/ 1024 × 768 VGA × 1 : 1920 × 1080 / 1280 × 1024 / 1024 × 768 |
| 2-way Audio | RCA x 1 |
| Record Mode | Manual / Scheduled / Motion Detection |
Honeywell CCTV 16 Channel NVR Performance Lite HA-NVR-2216
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹11,200.00
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 26.8 × 5.2 cm |
| Operating System | Embedded Linux |
| Video Compression | Standard H.265, H.264 |
| Network Access Bandwidth | 112 MBPS |
| Video Output | HDMI × 1 : 3840 × 2160 / 1920 × 1080 / 1280 × 1024/ 1024 × 768 VGA × 1 : 1920 × 1080 / 1280 × 1024 / 1024 × 768 |
| 2-way Audio | RCA x 1 |
| Record Mode | Manual / Scheduled / Motion Detection |