Home > Post Processing Tools > Editing Devices > Display > Monitor
Showing all 6 resultsSorted by latest
Filter by price
Filter by brands
Monitor
Kodak M9 7″ 4K Wireless Broadcast Field Monitor
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹250,000.00
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 9.5 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak M8 SDI 4K Broadcast Field Monitor
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹43,000.00
| Weight | 0.395 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 9.5 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak M5 5″ 4K Broadcast Field Monitor
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹16,700.00
| Weight | 0.148 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 9.5 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak M21 SDI 4K Broadcast Field Monitor
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹120,000.00
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 20 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak M17 SDI 4K Broadcast Field Monitor
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹83,000.00
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 20 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak M7 7″ 4K Broadcast Field Monitor
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹12,500.00
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 9.5 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
