Lens
Sigma 20mm f/1.4 DG HSM Art Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹89,800.00
| Weight | 0.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 13 cm |
| Warranty | 1 Year International + 2nd Year Local + 6 Months On Registration |
| Brand | Sigma |
Sigma 85mm f/1.4 DG HSM Art Lens for Nikon F
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹71,200.00
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.8 × 18.3 × 15.5 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Colour | Black |
| Brand | Sigma |
Sigma 40mm f/1.4 DG HSM Art Lens for Canon EF
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹80,000.00
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 21 × 19 cm |
| Warranty | 1 Year International + 2nd Year Local + 6 Months On Registration |
| Brand | Sigma |
Sigma 14-24mm f/2.8 DG HSM Art Lens for Canon EF
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹128,300.00
| Weight | 1.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 18 × 15 cm |
| Warranty | 1 Year International + 2nd Year Local + 6 Months On Registration |
| Brand | Sigma |
Tokina FiRIN 20mm f/2 FE AF Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹77,290.00
| Weight | 0.464 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 15 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Tokina |
Samyang AF 35mm f/1.4 FE Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
| Weight | 0.645 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.2 × 13.5 × 13 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | LK Samyang |
Sigma 85mm f/1.4 DG HSM Art Lens for Canon EF
Rated 5.00 out of 5
(1)
Out of stock
₹83,000.00
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.8 × 18.3 × 15.5 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Colour | Black |
| Brand | Sigma |



