Lens
ZEISS Batis 25mm f/2 Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹84,700.00
| Weight | 0.335 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 15 × 13 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Batis 18mm f/2.8 Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹114,700.00
| Weight | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 15 × 13 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Batis 135mm f/2.8 Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹114,700.00
| Weight | 0.614 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 18 × 15 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Zeiss |
Samyang AF 45mm f/1.8 FE Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹28,090.00
| Weight | 0.162 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.2 × 12 × 11.7 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | LK Samyang |
Samyang AF 24mm f/2.8 FE Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹32,500.00
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.7 × 12.2 × 12 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | LK Samyang |
Samyang AF 85mm f/1.4 Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹48,500.00
| Weight | 0.568 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.1 × 13.21 × 13.21 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | LK Samyang |
Samyang AF 50mm f/1.4 FE Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹56,990.00
| Weight | 0.585 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13.5 × 13.1 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | LK Samyang |
Samyang AF 35mm f/2.8 FE Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹25,500.00
| Weight | 0.0856 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.7 × 12.2 × 12.2 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | LK Samyang |
Samyang AF 14mm 2.8 Sony E Mount
Rated 4.50 out of 5
(2)
In stock
₹58,500.00
| Weight | 485 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.1 × 13.5 × 13 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | LK Samyang |
Samyang AF 14mm 2.8 Canon EF Mount
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹55,000.00
| Weight | 485 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.1 × 13.5 × 13 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | LK Samyang |
Tamron 28-75mm f/2.8 Di III RXD Lens for Sony E
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
₹64,600.00
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand | Tamron |
Panasonic LUMIX Wide Angle Camera Lens 14mm H-H014AE Asph
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹25,100.00
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.1 × 5.6 × 5.6 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Colour | Black |
| Brand | Panasonic |
Panasonic Lumix G X Vario PProfessional Lens 35-100mm F2.8 II ASPH. H-HSA35100
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹72,000.00
| Weight | .64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.4 × 11.4 × 18.4 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Colour | Black |
| Brand | Panasonic |
Panasonic Lumix H-ES045E 45mm Lens
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹48,100.00
| Weight | 0.227 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.3 × 6.3 × 6.3 cm |
| Brand | Panasonic |
Panasonic Lumix G LEICA DG Vario-Elmarit Professional Lens, 8-18mm
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹65,100.00
| Weight | 0.315 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 15 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Colour | Black |
| Brand | Panasonic |
JJC Lens Hood for Canon EW-65B EF 24mm f/2.8 IS USM,28mm f/2.8 IS USM Lens
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 7 cm |
| Brand | JJC |
| Colour | Black |
| Material | Plastic |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Importer | Big Trends India |
| Manufacturer | JJC Photography Equipment CO. |
JJC Lens Hood for Nikon 10mm f/2.8 & Sony E PZ 16-50mm & Samsung 20-50mm 3.5-5.6 ED II lens
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 7 cm |
| Brand | JJC |
| Colour | Black |
| Material | Plastic |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Importer | Big Trends India |
| Manufacturer | JJC Photography Equipment CO. |
JJC Lens Hood for Canon RF35mm F1.8 MACRO IS STM Lens
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 7 cm |
| Brand | JJC |
| Colour | Black |
| Material | Plastic |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Importer | Big Trends India |
| Manufacturer | JJC Photography Equipment CO. |



