Flash
Yongnuo YN-14EX TTL LED Macro Ring Flash Light for Canon
Rated 5.00 out of 5
(1)
Out of stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 15 cm |
| Warranty | No warranty |
| Colour | Black |
| Compatibility | Canon |
| Brand | Yongnuo |
Bilora Voking TTL LED Macro Ring Light VK-110 for Nikon
Rated 5.00 out of 5
(2)
Out of stock
₹10,000.00
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Colour | Black |
| Compatibility | Nikon |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Bilora |

