Home > Size H (250g to 500g) > Page 70
Showing 1381–1400 of 1405 resultsSorted by price: low to high
Sort by
ProGrade Digital SDXC UHS-II V60 Memory Card 128GB (2-Pack)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹10,250.00
NiSi ND VARIO FILTER Nano 1.5-5 STOPS 82mm
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹11,050.00
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Brand | NiSi |
Corsair Elgato USB analog Video Capture Card
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹12,000.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.2 × 7.5 × 1.9 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Elgato |
Adata XPG GAMMIX D30 16GB 3200Mhz DDR4 UDIMM Desktop RAM
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹12,990.00
| Weight | 0.59 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.49 × 13.33 × 0.81 cm |
| Model Name | DDR4-3200 |
| Capacity | 16GB |
| Latency | CL16-20-20 |
| Color | Red |
| Warranty | 10 Years Manufacturer |
| Brand | Adata |
Corsair Elgato Cam Link 4K Capture Card
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹13,000.00
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.1 × 1.2 × 3.1 cm |
| Input | HDMI X 1 |
| Host Connection | USB 3.1 Gen 1 Type-A |
| Output | None |
| Supported Capture Resolutions | 3840 x 2160p at 30 fps, 1920 x 1080p at 60 fps, 1920 x 1080i at 60 fps, 1280 x 720p at 60 fps, 720 x 576p at 50 fps, 720 x 480p at 60 fps |
| Media Card Slots | None |
| Minimum System Requirements | Intel i5 or equivalent |
Corsair Elgato Thunderbolt 3 Mini Dock
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹13,500.00
| Weight | 0.125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.5 × 5.7 × 2.5 cm |
| Ports | Built in USB-C, Display Port, HDMI, USB 3.1, RJ45 |
| Minimum System Requirements | Thunderbolt 3 Port |
| Supported OS | Windows 10, Mac Sierra |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Elgato |
Nikon Arcrest Protection Filter 95mm
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹13,800.00
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Brand | Nikon |
Angelbird 160GB AV PRO CFexpress 2.0 Type B SX Memory Card
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹15,249.00
LaCie 4TB Rugged USB 3.1 Gen 1 Type-C External Hard Drive
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹16,750.00
Corsair Elgato Thunderbolt 3 Dock
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹24,000.00
| Weight | 0.125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.5 × 5.7 × 2.5 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Elgato |