With Corsair Elgato Stream Deck Mini, take full control of your content and focus on what matters most: your audience.
₹9,500.00
Out of stock
No worries! Enter your email, and we'll let you know as soon as it's back in stock.
With Corsair Elgato Stream Deck Mini, take full control of your content and focus on what matters most: your audience.
Corsair Elgato Stream Deck Mini
| Number of Keys | 6 |
|---|---|
| Key Rollover | None |
| Connection Type | Wired |
| System Connection | Integrated USB 2.0 cable (150 cm / 59 in) |
| USB Ports | None |
| Audio | None |
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.4 × 6 × 5.8 cm |
No account yet?
Create an Account
Out of stock
Reviews
There are no reviews yet