Home > Size H (250g to 500g) > Page 62
Showing 1221–1240 of 1405 resultsSorted by latest
Sort by
Ant Audio Wave Sports TWS 721
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Fire-Boltt Bluetooth Buds 1200 Black
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Gskill RipjawsV 8GB DDR4 3200Mhz Desktop RAM
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹4,250.00
| Weight | 0.59 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.49 × 13.33 × 0.81 cm |
| Tested Speed | 3200Mhz |
| Capacity | 8GB |
| Latency | 16-18-18-38 |
| Tested Voltage | 1.35V |
| Warranty | 10 Years Manufacturer |
| Brand | Gskill |
Gskill RipjawsV 16GB DDR4 3200Mhz Desktop RAM
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹8,790.00
| Weight | 0.59 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.49 × 13.33 × 0.81 cm |
| Tested Speed | 3200Mhz |
| Capacity | 16GB |
| Latency | 16-18-18-38 |
| Tested Voltage | 1.35V |
| Warranty | 10 Years Manufacturer |
| Brand | Gskill |
Adata XPG GAMMIX D30 16GB 3200Mhz DDR4 UDIMM Desktop RAM
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹12,990.00
| Weight | 0.59 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.49 × 13.33 × 0.81 cm |
| Model Name | DDR4-3200 |
| Capacity | 16GB |
| Latency | CL16-20-20 |
| Color | Red |
| Warranty | 10 Years Manufacturer |
| Brand | Adata |
Corsair Elgato Chat Link Party Chat Adapter for Gaming Console
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,500.00
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.4 × 6 × 5.8 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Elgato |
Corsair Elgato Thunderbolt 3 Pro Dock
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹30,750.00
| Weight | 0.125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.5 × 5.7 × 2.5 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Elgato |
Corsair Elgato Thunderbolt 3 Dock
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹24,000.00
| Weight | 0.125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.5 × 5.7 × 2.5 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Elgato |
Insta360 GPS Smart Remote for ONE X Camera
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹4,990.00
| Weight | 0.095 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 6 × 6 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Insta360 |
Insta360 ONE R Vertical Battery Base
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹4,650.00
| Weight | 0.095 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 6 × 6 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Insta360 |
Insta360 ONE R Boosted Battery Base
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹4,490.00
| Weight | 0.095 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 6 × 6 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Insta360 |
Insta360 ONE R Mic Adapter
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,499.00
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Insta360 |
Corsair Premium Individually Sleeved PSU Cables Starter Kit Type 4 Gen 4 – White/Black
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹5,600.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Brand | CORSAIR |
Corsair Premium Individually Sleeved PSU Cables Starter Kit Type 4 Gen 4 – White
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹5,600.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Brand | CORSAIR |
Corsair TM30 Performance Thermal Paste
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹750.00
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Brand | CORSAIR |
Corsair iCUE Commander PRO Smart RGB Lighting and Fan Speed Controller
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹6,750.00
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Brand | CORSAIR |
Corsair iCUE Lighting Node PRO RGB Lighting Controller
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹5,500.00
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Brand | CORSAIR |