Home > Size 1 (0-1) > Page 51
Showing 1001–1020 of 1588 resultsSorted by price: low to high
PINBALL P31 Sling-12 Camera Shoulder Bag
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,100.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 30 × 25 cm |
| Dimension (WxDxH) (In Inches) | External :14x8x10, Internal :13x7x9 |
| Material | Inner : High Quality Brushed Polyester,300D Twill Poly PU Coated., Outer : High Density 900D Poly PU Coated. |
| Colour | Black |
| Warranty | 5 Years Limited Warranty by Manufacturer |
| Manufacturer | Pinball Clothing House Pvt. Ltd. |
| Country of origin | India |
PINBALL P35 Stylo Camera Shoulder Bag
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,150.00
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 25 cm |
| Dimension (WxDxH) (In Inches) | External :11x5x11, Internal :10x4x9 |
| Material | Inner : 210D Poly PU Coated, Outer : High Density 600D Poly PU Coated-Water Repellant Fabric. |
| Colour | Black |
| Warranty | 5 Years Limited Warranty by Manufacturer |
| Manufacturer | Pinball Clothing House Pvt. Ltd. |
| Country of origin | India |
Belkin USB-C Wired Tablet Keyboard with stand supports all USB-C, Type C enabled devices B2B191
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,230.00
TP Link 1080p 360 Degree, motion detection, sound and light alarm, two way audio, Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera TC70
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,250.00
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.6 × 8.5 × 11.7 cm |
| Camera | Image Sensor : 1/2.9“ Resolution : 1080p Full HD Lens : F/NO: 2.4; Focal Length: 4mm Night Vision : 850 nm IR LED up to 30 ft View Range : 360° horizontal, 114° vertical |
| NETWORK | Security : 128 bit AES encryption with SSL/TLS Wireless Rate : 11Mbps(802.11b) 54Mbps(802.11g) 72.2Mbps(802.11n) Frequency : 2.4 GHz Wireless Security : WPA/WPA2-PSK |
| ACTIVITY NOTIFICATIONS | Input Trigger : Motion detection Output Notification : Push notification |
| VIDEO | Video Compression : H.264 Frame Rate : 15fps Video Streaming : 1080p |
| SYSTEM | Regulatory Certification : CE System Requirements : iOS 10+,Android 5.0+ |
| HARDWARE and Audio | Hardware : Button : Reset button Indicator LED : System LED Adapter Input : 100-240VAC, 50/60Hz, 0.3A Adapter Output : 9.0V/0.6A Dimensions (W x D x H) : 3.4 x 3.3 x 4.6 in. (86.6 x 85 x 117.7 mm) Audio : Audio Communication : 2-way audio Audio Input & Output: Built-in microphone and speaker |
TrueView 3MP Smart 4G Dome camera with Motion detection, Two-Way-Communication T18021
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,250.00
Boya BY-MM1+ MICROPHONE
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
PINBALL P19 Granade Camera Shoulder Bag
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,300.00
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 25 cm |
| Dimension (WxDxH) (In Inches) | External : 8.5x6x17, Internal : 7.5x5x14 |
| Material | Outer : High quality Rip stop PU Coated Fabric, Inner : High Quality Brushed Tricot,300D Twill Poly PU Coated, |
| Colour | Black |
| Warranty | 5 Years Limited Warranty by Manufacturer |
| Manufacturer | Pinball Clothing House Pvt. Ltd. |
| Country of origin | India |
PINBALL P20 H2O Suraksha
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,300.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 25 cm |
| Dimension (WxDxH) (In Inches) | 9x16x13.5 |
| Material | Nylon coated fabric |
| Colour | Black |
| Warranty | 5 Years Limited Warranty by Manufacturer |
| Manufacturer | Pinball Clothing House Pvt. Ltd. |
| Country of origin | India |
PINBALL P24 Lens Pouch Belt (For 3 Lenses)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,300.00
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 25 cm |
| Dimension (WxDxH) (In Inches) | Unspecified |
| Material | Outer : High quality Rip stop PU Coated Fabric, Inner : High Quality Brushed Tricot,300D Twill Poly PU Coated, |
| Colour | Black |
| Warranty | 5 Years Limited Warranty by Manufacturer |
| Manufacturer | Pinball Clothing House Pvt. Ltd. |
| Country of origin | India |
Boya BY-V10 (2.0) WIRELESS MICROPHONE
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Digitek Flash SpeedLight DFL-055 With Radio Trigger
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,450.00
| Weight | 350 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Colour | Black |
| Warranty | 3 Months Manufacturer |
| Brand | Digitek |
GoPro The Handler Floating Hand Grip
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,450.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Brand | GoPro |
GoPro The Frame for HERO7/6/5/2018
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,450.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Brand | GoPro |
Boya BY-V1 (2.0) WIRELESS MICROPHONE
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
ASUS RT-AC53 AC750 Dual Band WiFi Router with high power design, VPN server and time scheduling
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,490.00
| Weight | .71 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 19 × 3.5 cm |
| Network Standard | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g WiFi 4 (802.11n) WiFi 5 (802.11ac) IPv4 IPv6 |
| Data Rate | 802.11a : up to 54 Mbps 802.11b : up to 11 Mbps 802.11g : up to 54 Mbps WiFi 4 (802.11n) : up to 300 Mbps WiFi 5 (802.11ac) : up to 433 Mbps |
| Antenna | External antenna x 3 |
| Transmit/Receive | MIMO technology 2.4GHz 2×2 5GHz 1×1 |
| Memory | 8 MB Flash, 64 MB RAM |
| Operating Frequency | 2.4G Hz / 5 GHz |