Home > Size 1 (0-1) > Page 44
Showing 861–880 of 1588 resultsSorted by popularity
DJI OSMO Action Camera
Rated 2.00 out of 5
(1)
In stock
₹30,600.00
| Weight | 0.124 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.8 × 9.7 × 2.6 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | DJI |
NiSi Gold Lens Pen
Rated 4.00 out of 5
(1)
In stock
₹500.00
| Weight | 0.029 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 8.13 × 7.62 cm |
| Brand | NiSi |
Samyang AF 24mm f/2.8 FE Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹32,500.00
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.7 × 12.2 × 12 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | LK Samyang |
Kodak Pro Series Lens Filter UV 16 Layer 58mm
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹1,000.00
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Brand | Kodak |
ZEISS Display Wipes
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹450.00
| Weight | 0.116 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11 × 7 cm |
| Brand | Zeiss |
Tamron 28-75mm f/2.8 Di III RXD Lens for Sony E
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
₹64,600.00
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand | Tamron |
Panasonic Lumix H-ES045E 45mm Lens
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹48,100.00
| Weight | 0.227 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.3 × 6.3 × 6.3 cm |
| Brand | Panasonic |
Kamron Flexible Multi Functional Gorilla Tripod (Size : M)
Rated 4.00 out of 5
(1)
In stock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 15 × 8 cm |
| Colour | Black |
| Brand | Kamron |
Kamron Multi Coated UV Filter 77mm
Rated 2.00 out of 5
(1)
In stock
₹770.00
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Colour | Black |
| Brand | Kamron |
Kamron Multi Coated UV Filter 58mm
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹350.00
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Colour | Black |
| Brand | Kamron |
Kamron Multi Coated UV Filter 49mm
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹500.00
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Colour | Black |
| Brand | Kamron |
Hoya 49mm Multi coated UV Filter
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹1,000.00
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Colour | Black |
| Brand | Hoya |
Hoya 58mm Multi coated UV Filter
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹1,050.00
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Colour | Black |
| Brand | Hoya |
GoPro 3 Way Mount Tripod for Camera
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 6 cm |
| Brand | GoPro |
Saramonic SR-WM4C
Rated 4.00 out of 5
(1)
In stock
₹7,600.00
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Saramonic |
Saramonic UwMic9 RX9+TX9
Rated 4.00 out of 5
(1)
In stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 5 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Saramonic |
Saramonic SR-LMX1+ Lavalier Mic for your Mobile Device
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Polar Pattern | Omnidirectional |
| Frequency Range | 30Hz ~ 18kHz |
| Signal to Noise Ratio | 74 dB |
| Maximum Output | 120 mV |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Saramonic |
Godrej Ace Pro Green 4MP Solar Powered Camera
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹7,890.00
| Weight | 0.978 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.2 × 19.1 × 17 cm |
| Image Sensor | 1/2.8” CMOS Sensor |
| Resolution | 4MP: 2560 x 1440 |
| Video Compression Standard | H.264+ / H.265 / H.265+ |
| Lens | 4mm @ F2.0, View angle: Horizontal 88.9° , Vertical 47.5°, 106.3° Diagonal |
| Infrared | LED : 4 No IR Distance : >30 Meters |
| White LED | 4 No White IR Distance : >20 Meters |