Home > Size 1 (0-1) > Page 17
Showing 321–340 of 1588 resultsSorted by price: low to high
GoPro Casey
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹5,250.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Brand | GoPro |
Peak Design Camera Strap Slide Lite SLL-BK-3 (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹5,290.00
| Weight | 0.148 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.5 × 8.5 × 4.7 cm |
| Colour | Black |
| Warranty | Lifetime Manufacturer |
| Brand | Peak Design |
Peak Design Camera Strap Slide Lite SLL-AS-3 (Ash)
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
₹5,290.00
| Weight | 0.148 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.5 × 8.5 × 4.7 cm |
| Warranty | Lifetime Manufacturer |
| Colour | Ash |
| Brand | Peak Design |
Hikvision 2 MP IP Fixed Bullet Network CCTV Camera DS-2CD3021G0-I
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹5,290.00
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.6 × 12.1 × 11.8 cm |
| Image Sensor | 1/2.7″ Progressive Scan CMOS |
| Max. Resolution | 1920 × 1080 |
| Min. Illumination | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR |
| Shutter Time | 1/3 s to 1/100, 000 s |
| Lens Type | Fixed lens, 2.8/4/6 mm |
| Angle Adjustment | Pan: 0° to 360°, tilt: 0° to 90°, rotate: 0° to 360° |
EZVIZ H4 PoE 2K Pan And Tilt Smart Home Camera Waterproof with two way calling
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹5,390.00
| Weight | 0.252 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.3 × 13.1 × 15.9 cm |
| Camera | Image Sensor : 1/2.8″ Progressive Scan CMOS Shutter Speed : Self-adaptive shutter Lens : Upper Camera: 2.8mm@ F1.6, viewing angle: 106° (Horizontal), 122° (Diagonal) 4 mm @ F1.6 Viewing angle: 86° (Horizontal), 102° (Diagonal) Lens Mount : M12 Day & Night : IR-cut filter with auto-switching DNR : 3D DNR WDR : WDR IR Night Vision Distance : Up to 30m / 98ft |
| Video and Audio | Max Resolution : 2304 × 1296 Frame Rate : Self-Adaptive during network transmission Video Compression : H.265 / H.264 Video Bit Rate : Ultra-HD; HD; Standard Adaptive bit rate. Audio Bit Rate : Self-Adaptive |
| Network | Protocol : EZVIZ Cloud Proprietary Interface Protocol : EZVIZ Cloud Proprietary Protocol Wired Network : RJ45 × 1 (10M / 100M Adaptive Ethernet Port) |
| Funcrions | Smart Alarm : AI-Powered Human Shape Detection / AI-Powered Vehicle Shape Detection / Motion Detection Customized Alert Area : Supports Two-way Talk : Supports General Function : Anti-Flicker, Dual-Stream, Heart Beat, Mirror Image, Password Protection, Watermark |
| Storage | Local Storage : Supports microSD Card (Up to 512 GB) Cloud Storage : Supports EZVIZ CloudPlay storage |
| General | Operating Conditions : -30°C to 50°C ( -22 °F to 122 °F ) Humidity 95% or less (non-condensing) Power Supply : DC 12V/1A Support PoE power supply Power Consumption : MAX. 8W Dimensions : Product dimension: 106 × 106 × 90 mm (4.17 × 4.17 × 3.54 inch) Package dimension: 133 × 131 × 159 mm (5.24 × 5.16 × 6.26 inch) Weight : Net weight: 240 g (8.47 oz) Weight with package: 400 g (14.11 oz) |
ESSL K30 Pro Fingerprint Time & Attendance Device
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹5,450.00
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.57 × 39.12 × 8.69 cm |
| TECHNICAL SPECIFICATIONS | User Capacity: 2000 Fingerprints Capacity: 2000 Card Capacity: 2000 Transaction Storage: 100000 Push Data: Yes Card Reader: Yes Fingerprint sensor: 500 DPI Optical Sensor FAR : <=0.0001% / FRR : <=1% Identication Speed: <= 1sec Algorithm Ver: 10 Display: 2.8” TFT Sceen Keypad: 4 x 4 Keypad LED Indicator: Green/Red Schedule Bell/Speaker: Mini Speaker Communication: TCP/IP, USB-host Standard Features: Inbuilt Battery Backup, Self Service Query Status Switch, DST, T9 Input |
| Power Supply | Power Supply: 12V DC, 1.5 Amps Operating Temprature: 0°C to 45°C Operating Humidity: 20% – 80% Dimension (in mm): 185 x 140 x 30 Access Control: Yes Relay: 12V Exit Readers: NO Exit: NO TOUCH and PUSH BUTTON Inbuilt Battery: yes |
| COMPATIBLE SOFTWARE & SDK | eTimeTracklite desktop, web & Cloud |
| MAJOR APPLICATIONS | Time & Attendance , Canteen management, School attendance, Production Management, Gym & clubs |
| Brand | ESSL |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
Hikvision 4 Channel NVR DS-7104NI-Q1/M
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹5,490.00
| Weight | .9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.0 × 22.5 × 4.8 cm |
| IP Video Input | 4-ch Up to 4 MP resolution |
| Incoming / Outgoing Bandwidth | 40 Mbps ,60 Mbps |
| HDMI Output | 1-ch, 1920 × 1080p/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz |
| VGA Output | 1-ch, 1920 × 1080p/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
Cadyce USB-C™ to USB 3.0 Hub, Gigabit Ethernet, HDMI (4k) & VGA Adapter with PD Charging (100W) CA-CU3HVG
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹5,490.00
| Weight | .140 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.4 × 6.2 × 1.6 cm |
| Input / Output | Input – USB-C™ Male x 1 Output – HDMI 4K Female x 1, VGA x 1 Female Gigabit Ethernet x 1 • USB 3.0 ports x 3 USB-C™ Female PD Charging(100W) x 1 3.5mm Stereo Audio port x 1 |
| Resolution | HDMI – 3840 x 2160@30Hz, VGA – 1920 x 1080@60Hz |
| USB 3.0 Power Output | Total Power Output – 10W (5V, 2A) BC 1.2 Charging port – 7.5W (5V, 1.5A) Remaining 2 ports share – 5W (5V, 1A) |
| Power / Indicator | Bus Powered / Green LED |
| Compatibility | Windows & Mac Compatible |
| Brand | Cadyce |
Godox X1N TTL Wireless Flash Trigger Set for Nikon
Rated 5.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹5,500.00
Olympus VN-541PC Digital Voice Recorder
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹5,500.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 6 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Olympus |
Manfrotto Pro Light Access H-17 Camera Holster
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹5,500.00
Kodak PAA1 XLR Interface Preamp Audio Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹5,500.00
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
| Brand | Kodak |
Peak Design Camera Strap Slide SL-SG-3 (Sage Green)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹5,590.00
| Weight | 0.148 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.5 × 8.5 × 4.7 cm |
| Colour | Sage Green |
| Warranty | Lifetime Manufacturer |
| Manufacturer | Peak Design |
| Importer | Nexgen Image Gears |
| Country of origin | China |
| Brand | Peak Design |
Peak Design Camera Strap Slide SL-MN-3 (Midnight Blue)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹5,590.00
| Weight | 0.148 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.5 × 8.5 × 4.7 cm |
| Colour | Midnight Blue |
| Warranty | Lifetime Manufacturer |
| Manufacturer | Peak Design |
| Importer | Nexgen Image Gears |
| Country of origin | China |
| Brand | Peak Design |
GoPro Dual Battery Charger with Rechargeable Battery for MAX 360 Camera
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹5,600.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Brand | GoPro |
Manfrotto Advanced Gear Camera and Laptop Medium Backpack
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹5,600.00
Godox XProN TTL Wireless Flash Trigger for Nikon
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹5,600.00