Home > Shop
Showing all 10 resultsSorted by latest
Filter by price
Filter by brands
Shop
SanDisk 32GB Ultra USB 3.0 Pen Drive (Pack Of 10)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹9,390.00
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Brand | SanDisk |
SanDisk 32GB Ultra USB 3.0 Pen Drive (Pack Of 5)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹4,900.00
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Brand | SanDisk |
SanDisk 32GB Ultra USB 3.0 Pen Drive
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹990.00
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 1 cm |
| Brand | SanDisk |
SanDisk ImageMate Pro USB 3.0 Reader
Rated 5.00 out of 5
(1)
Out of stock
₹2,100.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.8 × 4.5 × 1.6 cm |
| Card Reader Supported OS | Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 10 or Later, Mac OS X 10.2.8 or later, Linux Kernel 2.6.30 or later |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | SanDisk |
SanDisk 64GB Extreme PRO SDXC UHS-I 170 MBPS SD Card
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,730.00
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Warranty | 5 Years Manufacturer |
| Brand | SanDisk |
SanDisk 32GB Ultra USB 3.0 Pen Drive (Pack Of 20)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹13,500.00
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 20 cm |
| Brand | SanDisk |
SanDisk 32GB Ultra USB 3.0 Pen Drive (Pack Of 15)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹9,990.00
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 15 cm |
| Brand | SanDisk |
SanDisk 32GB Extreme PRO SDHC UHS-I 95 MBPS SD Card
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,050.00
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Warranty | 5 Years Manufacturer |
| Brand | SanDisk |
SanDisk Extreme 32 GB MicroSDHC UHS Class 3 Memory Card
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,100.00
| Warranty | 5 Years Manufacturer |
|---|---|
| Brand | SanDisk |