





₹9,990.00
Out of stock
No worries! Enter your email, and we'll let you know as soon as it's back in stock.






Trueview 3MP 4G Mini PT Dual Monitoring Solar Linkage Camera T18200
| Image Sensor | 1/2.8” 3MP+3MP HD CMOS Dual Sensor |
|---|---|
| Resolution | 3MP+3MP HD CMOS Dual Sensor |
| Video Compression Standard | H.264 / H.265 |
| Lens | Bullet: 4mm fixed lens PT Dome: 4mm fixed lens |
| LED | IR LED : Bullet : 4 Pcs PT Dome : 4 Pcs White LED : Bullet : 4 Pcs PT Dome: 4 Pcs |
| Minimum Illumination | Color : 0.001 Lux, BW : 0 Lux |
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 15.5 × 21 cm |
No account yet?
Create an Account
Out of stock
Reviews
There are no reviews yet