Home > Thermal Photo Printer
Showing all 4 resultsSorted by latest
Filter by price
Filter by brands
HiTiHiTi 4
Thermal Photo Printer
HiTi P530D Duplex Photo Printer
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹93,000.00
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 30 × 36 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Hiti |
HiTi P320W ID Photo Printer
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹10,800.00
| Weight | 4.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 29 × 29 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Hiti |
HiTi P910L Dye-Sub Color Roll Photo Printer
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹87,000.00
| Weight | 13.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 44 × 38 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Hiti |
HiTi P525L Thermal Photo Printer
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹35,000.00
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 30 × 36 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Hiti |
