Home > Law Enforcement Camera
Showing all 8 resultsSorted by latest
Filter by price
Filter by brands
Law Enforcement Camera
CP Plus ONLINE Body Worn Camera (CP-EBC-1073-K)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹32,897.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| IP Rating | 4MP Video Resolution; 52MP Image Resolution |
| Temperature | 128GB Internal storage, Wi-Fi, GPS, 4G, Online |
| Infra Red | CP-EDS-Y08-V2 |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus OFFLINE Body Worn Camera (CP-EBC-4413 (64G))
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹10,903.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| IP Rating | 4MP Video Resolution; 58MP Image Resolution |
| Temperature | 64GB Internal storage |
| Infra Red | CP-EDS-Y08-V2 |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus OFFLINE Body Worn Camera (CP-EBC-4413 (32G))
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹10,256.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| IP Rating | 4MP Video Resolution; 58MP Image Resolution |
| Temperature | 32GB Internal storage |
| Infra Red | CP-EDS-Y08-V2 |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus OFFLINE Body Worn Camera (CP-EBC-4413 (128G))
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹11,550.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| IP Rating | 4MP Video Resolution; 58MP Image Resolution |
| Temperature | 128GB Internal storage |
| Infra Red | CP-EDS-Y08-V2 |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus OFFLINE Body Worn Camera (CP-DBP-H20 (64G))
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹11,550.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| IP Rating | 2MP Video Resolution; 30MP Image Resolution |
| Temperature | 64GB Internal storage |
| Infra Red | CP-DDS-N10 |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus OFFLINE Body Worn Camera (CP-DBP-H20 (32G))
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹10,903.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| IP Rating | 2MP Video Resolution; 30MP Image Resolution |
| Temperature | 32GB Internal storage |
| Infra Red | CP-DDS-N10 |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus OFFLINE Body Worn Camera (CP-DBP-H20 (128G))
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹12,197.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| IP Rating | 2MP Video Resolution; 30MP Image Resolution |
| Temperature | 128GB Internal storage |
| Infra Red | CP-DDS-N10 |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus OFFLINE Body Worn Camera (CP-DBC-4634 (64 GB))
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹16,078.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| IP Rating | 4MP Video Resolution; 48MP Image Resolution |
| Temperature | 64GB |
| Infra Red | CP-DDS-N10 |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |