Home > ant epsort case
Showing all 2 resultsSorted by latest
Filter by price
Filter by brands
ant epsort case
Ant Esports ICE-211TG Mid Tower ARGB Gaming Cabinet
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹3,290.00
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 21 × 43 cm |
| Case Type | ATX |
| Dimensions | 33 x 21 x 43 cm; 3.5 Kilograms |
| Fan Support | Front 140 mm x 2 / 120 mm x 3 Top 120 mm x 2 Bottom 120 mm x 2 Rear 120 mm x 1 |
| Radiator Support | 280 |
| I/O Panel | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x Audio In, 1 x Mic |
| Liquid Cooling Support | Front 120 / 240 / 360 mm x 1 Top 120 / 240 mm x1 Rear 120 mm x 1 |
Ant Esports ICE-311MT Mid Tower Gaming Cabinet
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹4,150.00
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34.4 × 19.6 × 43 cm |
| Case Type | ATX |
| Dimensions | 34.4 x 19.6 x 43 cm; 5 Kilograms |
| Fan Support | 120mm x3 Front 120mm x 2 Top 120mm x 1 Rear 120mm x 2 Bottom |
| Radiator Support | Maximum 240mm radiator in the front (for the optimum cooling experience) |
| I/O Panel | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x Audio In, 1 x Mic |
| CPU Cooler Height | 160mm- |
