Filter by price
Filter by brands
Color
Mic
Godox LMS-60G Omnidirectional Lavalier Microphone with Adjustable Gain
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹2,540.00
BOYA BY-WM8 Pro-K1 UHF Wireless Lavalier System
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹11,000.00
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 6 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Boya |
Kodak UHF XLR100 Transmitter and Receiver Wireless Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹23,500.00
Kodak PAA1 XLR Interface Preamp Audio Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹5,500.00
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
| Brand | Kodak |
Rode RØDECaster Pro Podcast Production Studio
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹64,650.00
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 10 cm |
| Warranty | 1 year with free extension to 2 years following registration |
| Brand | Rode |
Rode TX-BELT Beltpack Wireless Transmitter with Lavalier Mic
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹15,900.00
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 10 cm |
| Warranty | 1 year with free extension to 2 years following registration |
| Brand | Rode |
Rode RX-CAM Camera-Mounted Wireless Receiver
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹15,900.00
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 10 cm |
| Warranty | 1 year with free extension to 2 years following registration |
| Brand | Rode |
Rode RØDELink Filmmaker Kit Digital Wireless System for Filmmakers
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹33,390.00







