Home > Printer
Showing all 10 resultsSorted by latest
Filter by price
Filter by brands
HiTiHiTi 10
Printer
HiTi P-60 Print Kit for Photo Printer P320W
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹3,500.00
| Weight | 4.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 11 × 6 cm |
| Brand | Hiti |
HiTi YMCKO 200 for ID card printer CS-3 Series (200 Cards)
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹30,400.00
| Weight | 2.92 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.8 × 23.8 × 21.9 cm |
| Brand | Hiti |
HiTi 8 x 12″ Ribbon and Paper Case for P910L Printers
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹14,500.00
| Weight | 4.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 24 × 20 cm |
| Brand | Hiti |
HiTi Libra 220 21.5″ Multi-touch Photo Kiosk Terminal with Software
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹174,000.00
| Weight | 20.87 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 51 × 44 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Hiti |
HiTi CS-200e Single-sided Card Printer
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹100,800.00
| Weight | 4.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 29 × 29 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Hiti |
HiTi P530D Duplex Photo Printer
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹93,000.00
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 30 × 36 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Hiti |
HiTi P520L & P525L 4 x 6″ Print Kit (1000 Prints)
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹9,700.00
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 25 × 17 cm |
| Brand | Hiti |
HiTi P320W ID Photo Printer
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹10,800.00
| Weight | 4.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 29 × 29 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Hiti |
HiTi P910L Dye-Sub Color Roll Photo Printer
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹87,000.00
| Weight | 13.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 44 × 38 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Hiti |
HiTi P525L Thermal Photo Printer
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹35,000.00
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 30 × 36 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Hiti |
