Filter by price
Filter by brands
CanonCanon 4
HPHP 1
Single Function Laser Printer Monochrome
Canon imageCLASS LBP6030W Black & White Wi-Fi Laser Printer
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹11,990.00
Canon imageCLASS LBP6230DN Black & White Auto Duplex Network Laser Printer
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹14,160.00
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 30 cm |
| Maximum Resolution | True 600 x 600dpi resolution |
| Print Speed | Simplex: A4: 25ppm, Duplex: A4: 7.7spm (sheets per minute) |
| First Print Out Speed | 6s |
| Print Color | Black |
| Auto Duplex Printing | A4, Letter, Legal*1(60 – 105g/m2) |
| Toner Cartridge Compatibility | Cartridge 326: 2100 pages (Bundled Cartridge: 900 pages) |
