Home > Post Processing Tools > White Balancing Tools > Page 2
Showing 21–24 of 24 resultsSorted by latest
White Balancing Tools
JJC White Balance Filter
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 7 cm |
| Brand | JJC |
| Colour | Grey |
| Material | Plastic |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Importer | Big Trends India |
| Manufacturer | JJC Photography Equipment CO. |
Kamron 3 in 1 Grey, Black & White Balance Card Set With Lanyard
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹270.00
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Brand | Kamron |
X-Rite ColorChecker Classic Card
Rated 5.00 out of 5
(1)
Out of stock
₹7,000.00
| Weight | 0.143 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 21 × 1 cm |
| Brand | X Rite |