Filter by price
Filter by brands
CanonCanon 38
CelestronCelestron 10
H&YH&Y 4
HiffinHiffin 16
HikvisionHikvision 1
HoyaHoya 5
JJCJJC 73- K&F Concept 46
KamronKamron 4
KodakKodak 8
LK SamyangLK Samyang 91
NikonNikon 33
NiSiNiSi 92
OlympusOlympus 7
PanasonicPanasonic 4
SigmaSigma 51
SmallRigSmallRig 2
SonySony 5
TamronTamron 5
TiltaTilta 3
TokinaTokina 29
UlanziUlanzi 1
VanguardVanguard 20
ViltroxViltrox 7
ZeissZeiss 73
Color
Material
- Aluminum Alloy 16
- Plastic 45
Optics
Canon RF 800mm f/11 IS STM Lens
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
Canon TS-E 90mm f/2.8L Macro Tilt-Shift Lens
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹195,995.00
Canon Extender EF 1.4X III
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹41,995.00
| Weight | .95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 20 cm |
| Magnification | 1.4x |
| Light Loss | 1 Stop |
| Length | 1.1″ / 27.2 mm |
| Diameter | 2.8″ / 72 mm |
| Mount | Canon EF |
| Brand | Canon |
Canon Extender RF 1.4x
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹45,995.00
| Weight | .95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 20 cm |
| Magnification | 1.4x |
| Light Loss | 1 Stop |
| Length | 0.8″ / 20.32 mm |
| Diameter | 2.8″ / 71.12 mm |
| Mount | Canon RF |
| Brand | Canon |
Canon Extender RF 2x
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹54,995.00
| Weight | .95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 20 cm |
| Magnification | 2x |
| Light Loss | 2 Stops |
| Length | 1.5″ / 38.1 mm |
| Diameter | 2.8″ / 71.12 mm |
| Mount | Canon RF |
| Brand | Canon |
Canon EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM Lens (Graphite)
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹20,995.00







