Lens
TT Artisan AF40mm F/2 FULL FRAME Lens for Sony E, Panasonic L Mount
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹17,490.00
TTArtisan AF 75mm F2 Full Frame Lens for Sony E / Nikon Z Mount
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹19,050.00
Canon RF 85mm f/1.4 L VCM Lens
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 20 cm |
| Brand | Canon |
| Focal Length | 85mm |
| Maximum Aperture | f/1.4 |
| Minimum Aperture | f/16 |
| Lens Mount | Canon RF |
| Lens Format Coverage | Full Frame |
Tilta Mirage Matte Box
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Tilta Tiltaing Mini Clamp-On Matte Box
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Canon RF 100-500mm f/4.5-7.1 L IS USM Lens
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹225,000.00
| Weight | 1.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.8 × 9.3 × 9.3 cm |
| Brand | Canon |
| Focal Length | 100 to 500mm |
| Aperture Range | f/4.5–7.1 to f/32–54 |
| Lens Mount | Canon RF |
| Lens Format Coverage | Full-Frame |
| Angle of View | 24° to 5° |
Nikon NIKKOR Z 85mm f/1.8 S Lens
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Canon RF 75-300mm f/4-5.6 Lens
Rated 0 out of 5
(0)
In stock



