Lens
ZEISS Milvus 18mm f/2.8 ZF.2 Lens for Nikon F
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹179,900.00
| Weight | 0.675 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 18 × 15 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Milvus 21mm f/2.8 ZF.2 Lens for Nikon F
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹134,900.00
| Weight | 0.735 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 18 × 15 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Milvus 35mm f/2 ZF.2 Lens for Nikon F
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹94,900.00
| Weight | 0.649 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 18 × 15 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Milvus 35mm f/1.4 ZF.2 Lens for Nikon F
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹99,900.00
| Weight | 1.131 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 18 × 15 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Milvus 50mm f/1.4 ZF.2 Lens for Nikon F
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹99,900.00
| Weight | 0.875 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 15 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Milvus 50mm f/2M ZF.2 Macro Lens for Nikon F
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹99,900.00
| Weight | 0.66 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 15 × 15 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Milvus 85mm f/1.4 ZF.2 Lens for Nikon F
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹135,000.00
| Weight | 1.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 18 × 17 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Otus 28mm f/1.4 ZF.2 Lens for Nikon F
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹330,000.00
| Weight | 1.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 18 × 17 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Otus 85mm f/1.4 ZF.2 Lens for Nikon F
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹299,900.00
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 17 × 15 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Touit 12mm f/2.8 Lens for FUJIFILM X
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹74,700.00
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 13 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Touit 32mm f/1.8 Lens for FUJIFILM X
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹49,700.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 13 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Touit 50mm f/2.8M Macro Lens for FUJIFILM X
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹68,700.00
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 15 × 13 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Loxia 21mm f/2.8 Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹109,700.00
| Weight | 0.394 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 13 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Loxia 35mm f/2 Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹89,700.00
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 13 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Loxia 50mm f/2 Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹66,700.00
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 13 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Loxia 85mm f/2.4 Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹109,700.00
| Weight | 0.594 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 13 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Touit 12mm f/2.8 Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹74,700.00
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 13 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Touit 32mm f/1.8 Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹49,700.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 13 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Touit 50mm f/2.8M Macro Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹68,700.00
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 15 × 13 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Batis 40mm f/2 CF Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹87,200.00
| Weight | 0.361 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 13 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Zeiss |



