Filter by price
Filter by brands
KodakKodak 15
Lights
Kodak V578 LED Video Light With Barn Door
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹3,000.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak V576 LED Video Light
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹2,990.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak V418 Camera Mount LED Video Light With Barn Door
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹2,500.00
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak V416 Camera Mount LED Video Light
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹2,200.00
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak V351 Camera Mount LED Video Light With Barn Door
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹2,250.00
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak V348 Camera Mount LED Video Light
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹2,000.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak V2304M LED Video Light Panel With Barn Door and Remote
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹28,000.00
| Weight | 3.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 6 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak V1728M LED Video Light Panel With Barn Door and Remote
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹23,500.00
| Weight | 2.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 6 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak V1152M LED Video Light With Barn Door and Remote
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹16,000.00
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 6 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak V576M LED Video Light With Barn Door and Remote
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹9,000.00
| Weight | 1.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 30 × 6 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak R7 20″ Ring Light With Remote, Mirror & Handle
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 8 cm |
| Input Power | 15 VDC |
| Colour Temperature | 3200K-5500K |
| Size | 20 inches |
| Flash Index | RA>91 |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak V1300M LED Video Light Panel With Barn Door and Remote
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹19,000.00
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 6 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak R5 Pro Ring Light With Remote
Rated 5.00 out of 5
(1)
Out of stock
₹7,800.00
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 7 cm |
| Input Power | 15 VDC |
| Colour Temperature | 3200K-5500K |
| Size | 18 inches |
| Flash Index | RA>91 |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak R2 Ring Light
Rated 5.00 out of 5
(5)
Out of stock
₹6,495.00
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 7 cm |
| Input Power | 15 VDC |
| Colour Temperature | 3200K-5500K |
| Size | 18 inches |
| Flash Index | RA>91 |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
