Filter by price
Filter by brands
Sheet Film
Kodak 4 x 5″ Portra 160 Color Film (10 Sheets)
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹4,100.00
| Weight | 0.125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Kodak |
Ilford Ortho Plus Black and White Negative Film (8 x 10″, 25 Sheets)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹19,100.00
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 5 cm |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Ilford |
Ilford Ortho Plus Black and White Negative Film (4 x 5″, 25 Sheets)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹6,950.00
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Ilford |
Kodak 4 x 5″ Portra 400 Color Film (10 Sheets)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹5,300.00
| Weight | 0.125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Kodak |
