Filter by price
Filter by brands
Film Accessories
Paterson Film Processing Starter Kit
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹8,300.00
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 7 × 2 cm |
| Brand | Ilford |
Ilford Harman Direct Positive Fiber Based (FB) Paper (Glossy, 8 x 10″, 25 Sheets)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹7,850.00
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 22 × 2 cm |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Ilford |
Ilford Harman Direct Positive Fiber Based (FB) Paper (Emulsion IN, 24″ x 66′ Roll)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹83,900.00
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 18 × 15 cm |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Ilford |
Ilford Harman Direct Positive Fiber Based (FB) Paper (Glossy, 5 x 7″, 25 Sheets)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹3,400.00
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 2 cm |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Ilford |
Ilford Harman Direct Positive Fiber Based (FB) Paper (Glossy, 4 x 5″, 25 Sheets)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,565.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 2 cm |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Ilford |
Ilford Harman Direct Positive Fiber Based (FB) Paper (Glossy, 16 x 20″, 10 Sheets)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹12,700.00
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 40 × 2 cm |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Ilford |
Ilford Harman Direct Positive Fiber Based (FB) Paper (Glossy, 11 x 14″, 10 Sheets)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹5,900.00
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 2 cm |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Ilford |
Ilford Antistaticum Anti-Static Cloth – 13 x 13″
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,070.00
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Ilford |
