Filter by price
Filter by brands
IR Illuminator
CP Plus IR Illuminator (CP-SA-L10060-W)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹12,197.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| IP Rating | IP65 |
| Temperature | -40°C to +50°C |
| Infra Red | 100 Mtr. |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus IR Illuminator (CP-SA-L5601-EW)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹11,550.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| IP Rating | IP66 |
| Temperature | -40°C to +50°C |
| Infra Red | 50 Mtr. |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |