Home > Camera > Film Camera > Instant Camera
Showing all 17 resultsSorted by latest
Filter by price
Filter by brands
Instant Camera
Kodak Mini Shot 2 Retro Rectangle Instant Camera Yellow (60 Sheet Bundle)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹22,199.00
Kodak Mini Shot 2 Retro Rectangle Instant Camera White (60 Sheet Bundle)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹22,199.00
Kodak Mini Shot 3 Retro Square Instant Camera White (60 Sheet Bundle)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹24,099.00
Kodak Mini Shot 3 Retro Square Instant Camera Yellow (60 Sheet Bundle)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹24,099.00
Lomography Lomo’Instant Instant Film Camera (Black Edition)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹6,638.00
Lomography Lomo’Instant Instant Film Camera (White Edition)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹6,638.00
FUJIFILM INSTAX Wide 300 Instant Film Camera (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹7,400.00
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 20 cm |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Fujifilm |
FUJIFILM INSTAX SQUARE SQ10 Hybrid Instant Camera (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹9,600.00
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Fujifilm |
FUJIFILM INSTAX SQUARE SQ6 Instant Film Camera (Graphite Gray)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
| Colour | Graphite Gray |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Fujifilm |
FUJIFILM INSTAX SQUARE SQ6 Instant Film Camera (Pearl White)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
| Colour | Brown |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Fujifilm |
FUJIFILM INSTAX Mini 90 Neo Classic Instant Camera (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹8,550.00
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Fujifilm |
FUJIFILM INSTAX Mini 90 Neo Classic Instant Camera (Brown)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹8,550.00
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Colour | Brown |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Fujifilm |
FUJIFILM INSTAX Mini 9+ Instant Film Camera Kit (Ice Blue)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹4,750.00
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Colour | Ice Blue |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Fujifilm |
FUJIFILM INSTAX Mini 9+ Instant Film Camera Kit (Smokey White)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹4,750.00
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Colour | Smoky White |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Fujifilm |
FUJIFILM INSTAX Mini 9+ Instant Film Camera Kit (Lime Green)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹4,750.00
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Colour | Lime Green |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Fujifilm |
FUJIFILM INSTAX Mini 9+ Instant Film Camera Kit (Flamingo Pink)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹4,750.00
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Colour | Flamingo Pink |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Fujifilm |
FUJIFILM INSTAX Mini 9+ Instant Film Camera Kit (Cobalt Blue)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹4,750.00
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Colour | Cobalt Blue |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Fujifilm |

