Home > Camera Accessories > Camera Support > Tripods > Page 15
Showing 281–300 of 309 resultsSorted by latest
Filter by price
Filter by brands
Color
Material
Tripods
Ulanzi MA35 MagSafe Bluetooth Smartphone Camera Shutter and Grip
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,749.00
Ulanzi MT-44 Extendable Vlogging Tripod with Ball Head (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,999.00
Leofoto Universal Tripod Rock Bag RB-01
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Benro TTOR35C Carbon Fiber Tripod with GH2F Folding Gimbal Head
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹49,990.00
PINBALL P40 Tri 2 Tripod Bag
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,500.00
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 50 cm |
| Dimension (WxDxH) (In Inches) | External : 7.5x6x35, Internal : 6.5×5.5×34 |
| Material | Inner : High Density 210D PU Coated, Outer : High Density 900D Poly PU Coated-Water Repellant Fabric |
| Colour | Black |
| Warranty | 5 Years Limited Warranty by Manufacturer |
| Manufacturer | Pinball Clothing House Pvt. Ltd. |
| Country of origin | India |
PINBALL P39 Tri 1 Tripod Bag
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,100.00
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 50 cm |
| Dimension (WxDxH) (In Inches) | External: 7x5x31, Internal: 6×4.5×30 |
| Material | Inner : High Quality Brushed Polyester,300D Twill Poly Coated, Outer : High Density 900D Poly PU Coated-Water Repellant Fabric |
| Colour | Black |
| Warranty | 5 Years Limited Warranty by Manufacturer |
| Manufacturer | Pinball Clothing House Pvt. Ltd. |
| Country of origin | India |
PINBALL G7 Mario 3 Tripod Bag
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,350.00
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 15 cm |
| Dimension (WxDxH) (In Inches) | External: 9×8.5×37, Internal: 8.5×7.5×36 |
| Material | Inner : 210D Polyester PU coated, Outer : High Density 900D Poly PU Coated-Water Repellent Fabric |
| Colour | Black |
| Warranty | 5 Years Limited Warranty by Manufacturer |
| Manufacturer | Pinball Clothing House Pvt. Ltd. |
| Country of origin | India |
KODAK T540 Professional Tripod
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹9,700.00
| Weight | 5.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 15 × 15 cm |
| Brand | Kodak |
KODAK T211 Tripod For Mobile And DSLR
Rated 5.00 out of 5
(1)
Out of stock
₹1,700.00
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 15 × 15 cm |
| Brand | Kodak |





