Home > Camera Accessories > Camera Support > Motion Controller
Showing all 5 resultsSorted by latest
Filter by price
Filter by brands
SyrpSyrp 5
Motion Controller
Syrp Genie II Motorized Pan/Tilt Head
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹120,300.00
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 15 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| M Controller Payload | Panning: 6 kg, Tilting: 60°: 7.3 kg, Tilting: 90°: 6 kg, Tilting: 180° : 3.6 kg |
| Brand | Syrp |
Syrp Genie Mini II Panning Motion Control System
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹31,500.00
| Weight | 0.245 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 8 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| M Controller Payload | Panning Load: 4 kg, Tilting Load: 3 kg Centered |
| Brand | Syrp |
Syrp Genie Mini II Turntable Kit
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹25,300.00
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| M Controller Payload | Panning Load: 4 kg, Tilting Load: 3 kg Centered |
| Brand | Syrp |
Syrp Genie Mini II Pan & Tilt Kit
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹70,000.00
| Weight | 0.245 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 10 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| M Controller Payload | Panning Load: 4 kg, Tilting Load: 3 kg Centered |
| Brand | Syrp |
Syrp Genie II Linear
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹65,300.00
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 20 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| M Controller Payload | Horizontal: 7.5 kg, Vertical: Up to 5 kg |
| Brand | Syrp |
