Home > Camera Accessories > Camera Support > Gimbal
Showing 1–20 of 29 resultsSorted by latest
Gimbal
Joby Smartphone Gimbal Stabilizer
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Tilta Nucleus Nano II Control Handle
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Tilta Power Supply Base Plate For RS 2
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Feiyu SCORP-Mini 2 Handheld Gimbal for Smartphones and Cameras (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹19,800.00
Feiyu SCORP C 3-Axis Gimbal Stabilizer for Mirrorless & DSLR Cameras
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Leofoto PG-1 Gimbal Head (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹44,040.00 – ₹56,320.00Price range: ₹44,040.00 through ₹56,320.00
Black
Camo
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Moza Air 2 3-Axis Handheld Gimbal Stabilizer with Follow Focus Motor
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹38,000.00
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 30 × 15 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Colour | Black |
| Brand | Moza |
Kodak XD1 Smartphone Gimbal
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹7,300.00
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 20 × 10 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Colour | Black |
| Brand | Kodak |








