Home > Size 1 (0-1) > Page 9
Showing 161–180 of 1588 resultsSorted by latest
Hikvision 4MP Smart Hybrid Light Fixed Bullet Network Camera (DS-2CD2043G2-LI2U)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹7,690.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Image Sensor | 1/2.9″ Progressive Scan CMOS |
| Max. Resolution | 2688 × 1520 (4 MP) |
| Min. Illumination | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON); B/W: 0 Lux with light |
| Shutter Time | 1/3 s to 1/100, 000 s |
| Lens | Fixed 2.8 / 4 / 6 mm options |
| DORI | 2.8 mm: D:~50–60m O:~20–25m R:~10–12m I:~5–6m (approx.) |
Hikvision 2MP IR Fixed Bullet Network Camera (DS-2CD1T23G0-I)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹4,290.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Image Sensor | 1/2.8″ Progressive Scan CMOS (some variants 1/2.7″) |
| Max. Resolution | 1920 × 1080 (2 MP) |
| Min. Illumination | Color: 0.01–0.028 Lux depending on variant; B/W: 0 Lux with IR |
| Shutter Time | 1/3 s to 1/100, 000 s |
| Lens | Fixed 4 mm / 6 mm (depending on SKU) |
| DORI | 4 mm: D:~50m O:~20m R:~10m I:~5m (approx.) |
Hikvision 6MP Smart Hybrid Light Fixed Turret Network Camera (DS-2CD1363G2-LIU)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹7,490.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Image Sensor | 1/2.4″ Progressive Scan CMOS |
| Max. Resolution | 3200 × 1800 (6 MP) |
| Min. Illumination | Color: ~0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON); B/W: 0 Lux with light |
| Shutter Time | 1/3 s to 1/100, 000 s |
| Lens | Fixed 2.8 mm or 4 mm (M12) |
| DORI | 2.8 mm: D:~70–80m O:~28–32m R:~14–16m I:~7–8m (approx.) |
Hikvision 4MP Smart Hybrid Light Fixed Bullet Network Camera (DS-2CD1041G2-LIU)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹5,690.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Image Sensor | 1/2.8″ Progressive Scan CMOS |
| Max. Resolution | 2560 × 1440 |
| Min. Illumination | Color: 0.002 Lux @ (F2.0, AGC ON); B/W: 0 Lux with light |
| Shutter Time | 1/3 s to 1/100, 000 s |
| Lens | Fixed 2.8 mm or 4 mm (M12) |
| DORI | 2.8 mm: D:53m O:21m R:10m I:5m; 4 mm: D:67m O:26m R:13m I:6m |
Ugreen CM555 USB-C Multifunction Docking Station Pro-90325
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Ugreen CM615 USB-C Multifunction Adapter-90912
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Ugreen PB770 48000mAh 300W Fast Charging Power Bank – 25286
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹16,399.00
Ugreen CD271 Nexode 200W 6-Port Gan Desktop Fast Charger – 40914
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Ugreen PB205 25000Mah 145W Two-Way Fast Charging Power Bank – 90597A
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Ugreen CD328 Nexode 100W 4-Port GAN Desktop Fast Charger – 90928
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Ugreen PB720 20000Mah Two-Way Fast Charging Power Bank – 25188
Rated 0 out of 5
(0)
In stock